2017 İLKBAHAR & YAZ TREND ALARMI : METALİK AYAKKABI NASIL KOMBİNLENİR ?

2017 İLKBAHAR & YAZ TREND ALARMI : METALİK AYAKKABI

Metalik ayakkabıları nasıl kombinleyebilirsiniz?

Görür görmez hemen alüminyum folyo çağrışımını aklınızdan atmalı, tüm metalik yansımalara kucaklaşmaya hazırlanmalısınız!

2017, modern ve feminen kadının ön plana çıktığı, sıradan kombinlerin dahi yıldız bir parça ile ışıl ışıl parladığı bir moda rüzgarı estiriyor. Bir ışık bir aydınlanlanma geliyor kombinlerimize..
Bu moda rüzgarında şık ve şehirli kadınların en severek kullandığı parçalardan biri ise metalik ayakkabılar oluyor.
Baştan aşağıya sarındığınız herhangi bir kombini düşünün ve altına belkide hiç düşünmediğiniz metalik ayakkabı modelleri arasından seçimler yapın.
Aslında metalik ayakkabıları giymek bu kadar kolay. Bu kolaylık sağladığı uyumla, her an ve her yerde ayaklarınızın altına seriliyor. Giymek serbest, giymemek ise adeta bir kayıp olarak değerlendiriliyor.
İşte topuklusundan sporuna, loafer'ından sandaletine metalık ayakkabıları kombinleme rehberi...


Metalik topuklu ayakkabılar ile ışıldayın

Bu yıl kombinleri bambaşka bir havaya sokmak için ihtiyacınız olan en önemli aksesuar metalik topuklu ayakkabılar olacak. Özellikle metalik renkteki stiletto ayakkabılar; günlük kombinlerde boyfriend jeanler, şık gömlekler ile kombinlenirken, gece ise fosforlu renklerle ya da siyah gibi daha klasik ve koyu renkli elbiseleri tamamlıyor.

Metalik loaferlar ile maskülen kombinlere canlılık katın

Maskülen tarzın vazgeçilmez aksesuarı loaferlar da bu yıl metalik bir renge bürünüyor. Farklı modellere sahip şık loafer'lar, cigarette pantolonlar, diz altında biten kalem etekler, dar paşa Jean pantalonlarla mükemmel bir uyum sağlıyor. Maskülen tarz, bu tip kombinlerle hem daha modern hem de daha şık bir hal alıyor.


Hem abiyeye hem jean pantolona: Metalik spor ayakkabı

Spor ayakkabının rahatlığı öyle seviliyor ki artık sadece günlük ve spor kombinlerde değil klasik, romantik ve abiye kombinlerde de spor ayakkabılar kullanılıyor. Jean pantolon ve tişört uyumunu daha zevkli ve özgün bir havaya sokan metalik spor ayakkabılar, romantik tarzdaki kabarık etekler ile harika bir tezat yaratıyor. Özellikle mini, belden bollaşan abiye elbiseler ile tamamlayacağınız metalik spor ayakkabılar, özel günlerde dikkatleri bir anda üzerinize çekmenizi sağlıyor.

Yazın en favori parçası: Metalik sandalet

Yazın kapalı ayakkabıların içine hapsetmek istemediğiniz ayaklarınızı rahat ve ferah bir şekilde koruyan sandaletler, düz ya da topuklu seçenekleri ile kombinleri tamamlıyor.
Düz metalik sandaletler jean pantolonlar, etekler ve uzun elbiseler ile romantik, spor ya da klasik kombinler oluşturmanıza olanak tanıyor.
Yüksek topuklu metalik sandaletler ise gündüz tüm gözlerinizi üzerinize toplarken, özel akşamlarda ise sizi gecenin yıldızı yapıyor.



En romantik : Metalik babetler
Romantik ve feminen kombinlerin vazgeçilmez ayakkabısı babetlere de bu yıl metalik, rugan bir görünüm geliyor. Metalik babetler ile romantik elbiselerinizi, bol paça ya da bilekte biten pantolonlarınızı ve eteklerinizi tamamlayabilirsiniz.


Metalik Renkli Ayakkabılarımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.
Sezonun moda renkleri ve modelleriyle en şık, en cool olmak için bizi takip etmeye devam edin...
Nemesis Shoes’la Güçlü Kadınlar, Güçlü Adımlar….