NEMESİS SHOES ÖNERİYOR :DAR VE KISA PAÇA KOTLARLA GİYİLEBİLECEK AYAKKABILAR

NEMESİS SHOES ÖNERİYOR :DAR VE KISA PAÇA KOTLARLA GİYİLEBİLECEK AYAKKABI MODELLERİ

Her ne kadar jean trendleri son birkaç sezondur rotasını değiştirip dar kotları bir kenara itmiş gibi gözükse de dar kesim pantalon hala tercih olma durumunu koruyor,özellikle pantolon modellerinin paçası bir karış havada olan modeller vazgeçilmezler arasında yerini aldı bile. Paçası kısa dar kesim pantolon modelleri kış ayına meydan okuyor. Ayak bileğinden üç parmak yukarı çıkan paçalar ayakkabı vurgusu yapıyor!
Aklınıza ne kadar pantolon getirirseniz getirin, hangi kesimi düşünürseniz düşünün hatta  her ne pantolon giyerseniz giyin, üstelik hava nasıl olursa olsun mutlaka ayak bileğiniz veya çorabınız kombinin bir parçası olacak şekilde açıkta olmalı.

Peki bu tarz kot pantalonlar için nasıl kombinler yapabiliriz???

1 - Spor Ayakkabı

Daha rahat ve spor kombinler yapıp, esnek kumaştan bir skinny jeans tercih ettiğinizde gösterişli, farklı ya da trend bir spor ayakkabı ile kombini tamamlayabilirsiniz.

2 - Loafer

Maskülen stilin öncülerinden olan loaferlar dar kotlar için en iyi alternatiflerden. Salaş bir kazak, uzun dökümlü bir gömlek hatta büyük beden bir sweatshirtle bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dış giyimde ise deri ceketler ya da trençkotlar bu stilin iyi birer tamamlayıcı parçası olabilir. 

3 - Stiletto

Dar kotların olmazsa olmaz tamamlayıcılarından biri onu en şık ve feminen gösteren stilettolardır. Hem gündüz hem gece üstüne giyeceğiniz düz bir tişört ve ceketle bile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. 

4 - Sivri Burun Babet

Biraz şık biraz rahat arada bir denge arayanlar için en iyi alternatif sivri burun babetler… Özellikle daha canlı renklerde tercih ettiğiniz modeller sonbahar döneminde size yüksek enerji de verecektir. Ceketlerle bir arada kullanarak ofis stiline bile uyarlayabilirsiniz

5 - Kalın Topuklu Botlar

Sonbahar ve kış döneminde eğer çok uzun boylu değilseniz skinny jeanleri düz taban bot ya da uzun çizmelerden ziyade kalın topuklu ya da çorap şeklinde botlarla tamamlamakta fayda var. Aksi halde boyunuzu daha kısa gösterebilir. Bu tip botlar bileğinizi sardığı için skinny jeanlerle çok daha rahat kullanılabilir ve bütünlük sağlayabilir.

 

Yeni trend modeller ve çok daha fazlası için Nemesis Shoes'u takip etmeye devam edin...