NEMESİS SHOES ÖNERİYOR:DENEMEDEN RAHAT AYAKKABI ALMA YOLLARI

Gerçek şu ki ayakkabılar yanıltıcı olabiliyor.Mağazalardan defalarca deneyerek aldığınız ayakkabılar bile, birkaç saat sonunda canınızı yakabilir ya da görünüşte sakin görünen topuklu ayakkabılar korkunç acılar verebilir. İnternetten ayakkabı almak,sizleri daha da çok zorluyor.Sizi sonrasında yüzüstü bırakmayacak ayakkabıyı bulmanız için tavsiyeler,

  1. Dolgu topuklara yönelin 

Topuk ne kadar kalın olursa, ayağınıza basıncı o kadar eşit şekilde yayacak ve ayağınızı zeminden o kadar destekleyecektir. 

  1. Daha geniş şeritli ayakkabılar tercih edin 

Dana geniş şeritler ayaklarınızın ayakkabının içinde daha iyi şekilde sarmalayacak ve  böylece dengesini arttıracaktır. Dans edeceğiniz akşamlar veya düğünlerde bu tarz ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

  1. Yastık tabanlı ayakkabıları seçebilirsiniz

Topuklular arasında, yastık tabanlı ayakkabılar ayağınızdaki basıncın bir kısmının dağılmasını sağlar. Bu tarz ayakların topuklu olmayanları ise, sarsıntıyı azaltır ve ayakkabı tabanını kuvvetlendirir.

  1. Her zaman doğal malzemeler seçin 

Süet ve deri ayaklarınızın kalıbını alacaktır.Böylece ayağınız kayarak ayakkabıdan taşmayacak ve ayakkabının materyalinden yıpranmayacaktır. Sentetiik materyaller ise, daha az hava akımı sağlar ve canınızın yanmasına sebep olabilrler.

 

Nemesis Shoes olarak kalıplarımıza çok güveniyoruz,ayakkabılarımız,botlarımız ve çizmelerimiz birinci sınıf işcilikle gerçek deriden üretiliyor.Ayaklarınız nefes alırken,modayı da takip etmiş olursunuz....

 

Etiketler: ayakkabı, moda, tarz, trend